winykacja wrocław progress

WINDYKACJA KALISZ

ZADZWOŃ DO NAS

+48 518 235 285

WYŚLIJ EMAIL

info@e-progress.com.pl

PYTANIE DO KANCELARII WINDYKACYJNEJ:

Windykacja na zlecenie

PYTANIE: Szukam firmy windykującej w okolicach Kalisza, ale nie chcę wiązać się stałą długoterminową umową. Chcę sprawdzić waszą skuteczność na podstawie 2-3 konkretnych spraw. Jak wygląda możliwość przetestowania usług Waszej firmy?

Odpowiedź: W pełni rozumiemy, że chcesz przetestować nasze usługi i sprawdzić skuteczność. Przyzwyczajeni jesteśmy też do tego, że pierwsze zlecenia ze strony nowych Klientów dotyczą najbardziej opornych dłużników, którzy nie płaca za faktury od wielu miesięcy.  Nie stosujemy umów o stałej współpracy, więc nie musisz obawiać się, że podejmując z nami współpracę będziesz zobligowany do podpisania długoterminowych umów na wyłączność.

Każda wierzytelność to osobna sprawa realizowana na podstawie odrębnej umowy windykacji. Oczywiście zlecając nam więcej spraw możesz liczyć na lepsze warunki windykacji niż te proponowane przy pojedynczych zleceniach. Naszych Klientów nie zobowiązujemy również do windykacji sądowej, jeżeli działania polubowne okażą się nieskuteczne. Sam zdecydujesz czy chcesz współpracować z naszymi prawnikami.

Wśród obsługiwanych przez nas firm są takie, które posiadają własne działy prawne, a mimo to decydują się na wytoczenie powództwa za naszym pośrednictwem. Dlaczego? Bo nasi prawnicy specjalizują się w sprawach o zapłatę, a co najważniejsze za ich pracę płaci dłużnik. Potrafimy dostosować swoje usługi i działania do oczekiwań wierzycieli.

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak wygląda oferta windykacji dla firm z Kalisza.