winykacja wrocław progress

WINDYKACJA LESZNO

ZADZWOŃ DO NAS

+48 518 235 285

WYŚLIJ EMAIL

info@e-progress.com.pl

PYTANIE DO KANCELARII WINDYKACYJNEJ:

Windykacja terenowa

PYTANIE: Czy firma Progress prowadzi windykację terenową w okolicach Leszna i ile kosztuje wyjazd do dłużnika?

Odpowiedź: Na pierwsza część pytania – TAK, prowadzimy windykację terenową również na terenie Leszna i okolic. Odzyskujemy wierzytelności zarówno dla firm jak i gospodarstw rolnych.  Windykację terenową prowadzimy na etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym.

Odpowiedź odnośnie kosztów dojazdu do dłużnika -NIC. Jedynym naszym wynagrodzeniem jest prowizja płatna po skutecznym wyegzekwowaniu należności. Niezależnie od tego ile razy będziemy musieli pojechać do dłużnika, ile zapłacimy detektywowi za ustalenie majątku dłużnika, czy też prawnikowi za przeprowadzenie sprawy w sądzie – płacisz nam prowizję tylko za odzyskane od dłużnika należności. Nie wierzysz? Zamów wzór umowy zlecenia windykacji i przekonaj się sam.

Nie jesteśmy korporacją. U nas każdy Klient obsługiwany jest przez indywidualnego opiekuna, z którym ma bezpośredni kontakt i jest na bieżąco informowany o postępach w sprawie. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz przełączany na infolinii do kolejnych osób, które nie będą miały pojęcia kim jesteś i co dzieje się z Twoim dłużnikiem. Stawiamy na jakość a nie na ilość.

Dla wierzycieli z sektora rolno-spożywczego z Leszna i okolic możemy zaoferować windykację przy stawkach prowizyjnych niższych niż standardowo proponowane przez nas z zakładce Współpraca. Zadzwoń, wyślij wiadomość lub spotkaj się w Lesznie z naszym przedstawicielem.