winykacja wrocław progress

WINDYKACJA WAŁBRZYCH

ZADZWOŃ DO NAS

+48 518 235 285

WYŚLIJ EMAIL

info@e-progress.com.pl

PYTANIE DO KANCELARII WINDYKACYJNEJ:

PYTANIE: Od jakiej kwoty przyjmujecie sprawy do windykacji dłużników z okolic Wałbrzycha?

Odpowiedź: Prowadzimy windykację na terenie całej Polski, również w powicie wałbrzyskim. Do windykacji przyjmujemy wierzytelności od kwoty 3000 zł. Nie wykluczamy przyjęcia zlecenia windykacji mniejszych kwot, ale wówczas prowizja za windykację będzie wyższa.  Prowizja przysługuje nam tylko wówczas jeśli odzyskamy należność od dłużnika. W umowie nie stosujemy zapisów o ukrytych kosztach np. za korespondencję, za dojazd do dłużnika, za reprezentację prawnika, jeżeli nie odzyskamy należności.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą w Wałbrzychu i masz problem z odzyskaniem należności, prześlij nam informacje o swoich dłużnikach. Wówczas precyzyjnie odpowiemy czy i jak możemy Ci pomóc oraz jaka będzie wysokość prowizji. Windykację w Wałbrzychu prowadzimy zarówno na etapie polubownym jak i sądowym. Zlecając nam sprawę do windykacji będziesz na bieżąco informowany o jej postępach przez indywidualnego opiekuna.

Za pośrednictwem detektywa ustalimy, czy Twój dłużnik posiada majątek nie tylko w Wałbrzychu i okolicach, ale też na terytorium całej Polski. Jeśli z jakichkolwiek powodów sprawa będzie wymagała przeprowadzenia postępowania sądowego, to przeprowadzimy je, nie obciążając Cię kosztami prawnika. W sprawach egzekucyjnych stale współpracujemy z jedną z najskuteczniejszych kancelarii komorniczych z Dolnego Śląska. Nie czekaj, aż sprawa rozwiąże się sama. Skontaktuj się z nami i wysłuchaj, jak możemy Ci pomóc!