winykacja wrocław progress

FIRMA WINDYKACYJNA – PROGRESS

Nazywam się Witold Mleczko, firmę Progress założyłem w 2005 roku, ale zanim do tego doszło, pracowałem w dużej korporacji windykacyjnej. I właśnie doświadczenia związane z szablonową, korporacyjną windykacją skłoniły mnie do założenia własnej firmy, takiej która:
– nie zajmuje się „hurtową i taśmową” windykacją,
– nie obciąża wierzycieli kosztami, jeśli nie odzyska należności.
Innymi słowy jest skuteczna wobec dłużników i uczciwa wobec Klientów.

Dzisiaj, po 19 latach działalności mogę śmiało powiedzieć, że powyższe założenia są z powodzeniem realizowane i pozostają niezmienne. Jest to efekt dążeń całego zespołu osób pracujących w Progress, którego skład praktycznie od powstania firmy pozostaje bez zmian.

Ponadto przy realizacji zleceń współpracujmy z agencją detektywistyczną, zespołem radców prawnych i najskuteczniejszymi kancelariami komorniczymi.
Cały czas podążamy za zmieniającymi się regulacjami w prawie, znamy najnowsze sposoby dłużników na ukrywanie majątku, korzystamy z innowacyjnych rozwiązań dotyczących zdobywania informacji o dłużnikach i ich firmach. 
Dla nas windykacja to nie tylko praca, to również pasja. 

Dla kogo windykujemy

Przede wszystkim windykujemy wierzytelności z sektora B2B. Przez lata pozyskaliśmy zaufanie wielu przedsiębiorców – aktualnie obsługujemy ponad 300 Klientów z różnych branż. W zakładce Referencje (e-progress.com.pl) możesz sprawdzić, co mówią o nas wybrani Klienci i jak nas oceniają przy wizytówce google Progress windykacja.

Porozmawiajmy

Chcesz się przekonać, jak faktycznie wygląda windykacja za naszym pośrednictwem?
Nic trudnego wystarczy, że się z nami skontaktujesz i porozmawiasz, wówczas sam ocenisz nasze kompetencje i wiedzę w zakresie windykacji. Nie obawiamy się kłopotliwych pytań, chętnie służymy pomocą, wyjaśniając wszelkie wątpliwości.

Spotkajmy się

Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej 57-59. Jesteśmy otwarci na spotkania bezpośrednie u nas, chętnie też przyjmujemy zaproszenia Klientów.