winykacja wrocław progress
PROGRESS

WINDYKACJA TERENOWA, SĄDOWA, POKOMORNICZA, USTALANIE MAJĄTKU DŁUŻNIKÓW

OBSŁUGA FIRM Z TERENU CAŁEJ POLSKI

WINDYKACJA Opole

Masz dość dłużników, niezapłaconych faktur i niewyegzekwowanych wyroków? Trafiłeś we właściwe miejsce!
W Opolu znajdziesz kompleksowe usługi, które pomogą Ci odzyskać swoje pieniądze – od windykacji polubownej, przez sądową, aż po egzekucyjną i karną.

Nasze usługi windykacyjne opierają się na zasadzie sukcesu. Zapłacisz tylko wtedy, gdy skutecznie odzyskamy Twoje należności. W skrócie – jeśli nie odzyskamy Twoich pieniędzy, nie poniesiesz żadnych kosztów.

Gwarantujemy przejrzystą współpracę opartą na transparentnej umowie, bez ukrytych klauzul, marketingowych chwytów i zbędnych pośredników w przekazywaniu pieniędzy.

Nie możemy obiecać 100% skuteczności, ale zapewniamy 100% satysfakcji ze współpracy.

Jak rozpocząć współpracę? Wystarczy, że przekażesz nam dane dłużnika (telefonicznie lub e-mailowo). W ciągu 24 godzin otrzymasz od nas niezobowiązującą propozycję współpracy.

Skontaktuj się z nami już dziś i odzyskaj swoje pieniądze w Opolu!

Nasza windykacja Opole to gwarancja profesjonalizmu i skutecznego działania.

Kancelaria Progress

POTRZEBUJESZ POMOCY Z DŁUŻNIKIEM?

Zadzwoń! Szybko rozwiążemy Twój problem!

ZAKRES USŁUG

windykacja należności

WINDYKACJA SĄDOWA

windykacja karna

WINDYKACJA KARNA

windykacja pokomornicza

WINDYKACJA POKOMORNICZA

monitoring płatności

MONITORING PŁATNOŚCI

KANCELARIA WINDYKACYJNA

Opole, Cała Polska
LAT NA RYNKU
1
SKUTECZNOŚCI
1 %
OBSŁUGIWANYCH FIRM
1 +
ZWINDYKOWANYCH SPRAW
100

CO ZYSKASZ ZLECAJĄC NAM WINDYKACJĘ?

Zacznijmy od tego, że nie stracisz…
W naszej umowie windykacyjnej jasno określiliśmy – zarabiamy tylko wtedy, gdy odzyskamy Twoje pieniądze. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych kancelarii, które w przypadku nieskutecznej windykacji obciążają swoich klientów kosztami obsługi prawnej czy zwrotem poniesionych wydatków, my nie boimy się zainwestować własnych środków w proces odzyskiwania Twoich należności. Windykacja Opole to nasza specjalność.

Zapewniasz sobie najwyższą skuteczność
Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, aby odzyskać Twoje pieniądze. Od windykacji terenowej, poprzez wywiad gospodarczy, działania sądowe, egzekucję komorniczą, a nawet postępowanie karne. Twój dłużnik w Opolu nie będzie miał z nami łatwego życia..

Możesz być spokojny…
Wszystkie nerwy, łzy, groźby i frustracje Twojego dłużnika bierzemy na siebie. Powierzając nam sprawę, będziesz mógł skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu. Bez tracenia czasu na rozmowy, pisanie pism, wyjazdy do dłużników, wizyty w sądach i spotkania z komornikami.

Informacja z pierwszej ręki
Z nami masz bezpośredni kontakt – nie przez infolinie, komunikatory czy czaty, ale z osobą, która prowadzi i zna Twoją sprawę. Jeśli zechcesz, zawsze możesz skontaktować się z właścicielem Progress – Witoldem Mleczko. Od czasu założenia firmy w 2005 roku jest dostępny pod tym samym numerem telefonu 605885153. Sprawdź, zadzwoń i porozmawiaj. Windykacja Opole – jesteśmy tu, by Ci pomóc! 

Kancelaria Progress

AKTUALNOŚCI