winykacja wrocław progress

WINDYKACJA OPOLE

ZADZWOŃ DO NAS

+48 518 235 285

WYŚLIJ EMAIL

info@e-progress.com.pl

PYTANIE DO KANCELARII WINDYKACYJNEJ:

Koszt prawnika w sprawie o zapłatę

Pytanie:  Ile zapłacę za obsługę prawną związaną z dochodzeniem należności na drodze sądowej od dłużnika z Opola? Swoją firmę prowadzę również w Opolu.

Odpowiedź: Jeśli zlecisz nam sprawę do windykacji to za reprezentację prawnika w sądzie zapłaci Twój dłużnik. Jedynym kosztem, który poniesiesz jest opłata wpisu do sądu, który zapłacisz niezależnie czy skorzystasz z nas, czy złożysz pozew we własnym imieniu. Co więcej kosztami wynagrodzenia prawnika nie zostaniesz obciążony również w przypadku gdybyśmy nie odzyskali ich od dłużnika. Co oznacza, że jeśli nie będziemy skuteczni w Twojej sprawie, to nie tylko nie zarobimy, ale też poniesiemy straty związane z obsługą prawną. Taki model współpracy gwarantuje, że o Twoje pieniądze będziemy walczyć jak o swoje. W umowach windykacji nie stosujemy zapisów dotyczących kredytowania kosztów, wynagrodzenia za roboczogodziny itd. Stosujemy prostą zasadę -za prawnika płaci tylko i wyłącznie dłużnik.
Chcesz wiedzieć więcej o różnicach w prowadzeniu windykacji przez naszą firmę i przez tradycyjne kancelarie prawne zapoznaj się z artykułem Firma windykacyjna czy prawnik.

 

Jeżeli szukasz firmy, która zajmuję się windykacją na terenie Opola i okolic skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie. Windykując z nami będziesz miał zapewnioną kompleksową obsługę prawną prowadzoną przez specjalistów, niezależnie od tego czy sprawa sądowa będzie się toczyć przed sądem w Opolu czy też innej miejscowości.