winykacja wrocław progress

WINDYKACJA LEGNICA

ZADZWOŃ DO NAS

+48 518 235 285

WYŚLIJ EMAIL

info@e-progress.com.pl

PYTANIE DO KANCELARII WINDYKACYJNEJ:

Giełdy wierzytelności

PYTANIE: Prowadzę hurtownię budowlaną w Legnicy, posiadam dłużników w powiecie legnickim. Zastanawiam się nad opublikowaniem i rozpowszechnieniem informacji o moich dłużnikach za pośrednictwem giełd wierzytelności. Czy jest to dobry sposób na odzyskiwania należności?

Odpowiedź: Faktycznie dłużnicy obawiają się publicznego napiętnowania. Mogą więc się wystraszyć, że informacja o długu trafi do ich dostawców oraz kontrahentów i w efekcie uregulują zapłatę.
Jednak jest druga strona medalu. Taki wpis może ostatecznie pogrążyć mającego problemy dłużnika. Inni kontrahenci mogą zerwać z nim współpracę, a co za tym idzie dłużnik zostanie odcięty od dochodów. Czasami więc lepiej nie rozpowszechniać informacji o zobowiązaniach i umożliwić dłużnikowi dalsze funkcjonowanie. W międzyczasie należy jednak podjąć inne działania prowadzące do odzyskania należności.
Jeśli jesteś zainteresowany warunkami, na jakich prowadzimy windykację dla firm w Legnicy, sprawdź w zakładce Współpraca. W ramach windykacji prowadzimy windykację terenową, sądową, egzekucyjną oraz karną. Ustalamy majątek dłużnika. Współpracujemy z najskuteczniejszymi kancelariami komorniczymi. Uczestniczymy przy czynnościach egzekucyjnych. Ustanawiamy zabezpieczenia na majątku dłużnika.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem obsługującym firmy w w Legnicy. Zadzwoń lub
napisz email info@e-progress.com.pl

Bezpłatnie ocenimy możliwość odzyskania długu i przedstawimy najlepsze rozwiązanie Twojego problemu.