winykacja wrocław progress

WINDYKACJA ŁÓDŹ

ZADZWOŃ DO NAS

+48 518 235 285

WYŚLIJ EMAIL

info@e-progress.com.pl

PYTANIE DO KANCELARII WINDYKACYJNEJ:

Windykacja w 30 dni

PYTANIE: Jedna z firm windykacyjnych złożyła mi ofertę windykacji należności w 30 dni. Ile czasu zajmuje wam odzyskanie wierzytelności? Dłużnicy to firmy z województwa łódzkiego.

Odpowiedź: Robimy wszystko, by windykacja trwała jak najkrócej.  Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od odzyskania należności. Nikt nam nie płaci za roboczogodziny, rozprawy, wielomiesięczne procesy i egzekucje. Poza tym doskonale wiemy, że wraz z upływem czasu szanse na wyegzekwowanie należności maleją, bo dłużnik “produkuje” kolejne zobowiązania i wyzbywa się majątku.

Jeśli jednak oczekujesz gwarancji, że odzyskamy należność w 30 dni, to takiej u nas nie znajdziesz. Nie dlatego, że nie wierzymy w swoje umiejętności, ale dlatego, że w toku windykacji może wystąpić szereg zdarzeń, które wydłużą czas windykacji np. dłużnik zakwestionuje roszczenie i sprawa będzie wymagała przeprowadzenia postępowania sądowego. Dla nas najistotniejsza jest skuteczność w działaniu i wiarygodność wobec Klientów, dlatego nie składamy pustych obietnic.  Możemy za to obiecać, że o Twoje pieniądze będziemy walczyć z pełnym zaangażowaniem i determinacją.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu majątku dłużnika, windykacji terenowej, zapewniamy wsparcie w procesie sądowym i w postępowaniu egzekucyjnym. Czynności te prowadzimy na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego.
Dzięki przejrzystej umowie windykacji oraz indywidualnej opiece nasi Klienci mogą być pewni, że zlecając nam sprawę, dokonali właściwego wyboru firmy windykacyjnej

Skontaktuj się z nami w sprawie odzyskiwania należności w Łodzi i w województwie łódzkim.