winykacja wrocław progress

WINDYKACJA KIELCE

ZADZWOŃ DO NAS

+48 518 235 285

WYŚLIJ EMAIL

info@e-progress.com.pl

PYTANIE DO KANCELARII WINDYKACYJNEJ:

Niepodpisane faktury

PYTANIE: Prowadzę firmę transportową w Kielcach. Chciałbym oddać do sądu kilku moich dłużników, ale adwokat powiedział, że mogą zakwestionować roszczenie, bo nie mam faktur i dokumentów podpisanych przez dłużników. Czy w takiej sytuacji przyjęlibyście sprawy do windykacji?

Odpowiedź:

Brak podpisu dłużnika na fakturze nie oznacza, że nie musi on uregulować zobowiązania. Istnienie wierzytelności można udowodnić na wiele sposobów np. sprawdzając, czy dłużnik zaliczył niezapłacone faktury w koszty, na podstawie korespondencji e-mail, powołując się na zeznania świadków. Możliwości jest naprawdę dużo. Faktem jest, że w przypadku niepodpisanych faktur nie warto zwlekać z windykacją, bo z upływem czasu dotarcie do środków dowodowych może być trudniejsze np. świadkowie staną się nieosiągalni.

W Kielcach i w województwie świętokrzyskim współpracujemy z firmami zajmującymi się sprzedażą paliw oraz transportem, dlatego jeśli szukasz skutecznej firmy gotowej podjąć się windykacji, skontaktuj się z nami.

Oto powody, dla których warto windykować z nami:
– brak ukrytych kosztów, płacisz tylko prowizję po odzyskaniu należności
– niekonwencjonalne metody ustalania majątku dłużnika
– pełna obsługa prawna, za którą płaci dłużnik
– zastępstwo procesowe przed właściwym miejscowo sądem także w Kielcach
– prowadzenie czynności terenowych
– egzekucja za pośrednictwem najskuteczniejszych kancelarii komorniczych w Polsce.

Wybierając nas, decydujesz się na współpracę z firmą polecaną przez przedsiębiorców z Kielc i województwa świętokrzyskiego. Chcesz poznać udzielone nam referencje – zadzwoń do nas.