Windykacja – wzory i formularze pism stosowanych w odzyskiwaniu należności.


Na naszej stronie internetowej znajdziesz przykłady pism stosowanych przez wierzycieli w kontaktach z dłużnikami, sądami i komornikami. Aby ułatwić poszukiwania interesującego Cię pisma postanowiliśmy w jednym miejscu, właśnie w niniejszym artykule, zamieścić zestawieniowe linków prowadzących do opublikowanych przez nas formularzy.
Wpis ten będziemy systematycznie uzupełniać o kolejne wzory pism, dlatego zapisz nasz adres w ulubionych zakładkach, po to abyś w każdej chwili, bez problemu mógł odnaleźć i wykorzystać konkretny dokument pomocny w odzyskaniu należności. A jeśli Twoja sprawa będzie wymagała czegoś więcej niż wystosowania wezwania do zapłaty czy sporządzenia ugody z dłużnikiem to zapraszamy do skorzystania z naszych usług windykacyjnych.

I. Pisma w relacji z dłużnikiem.

przypomnienie-o-niezaplaconej-fakturze-wzor

przedsadowe-wezwanie-do-zaplaty-wzor

ugoda-z-dluznikiem-wzor

uznanie-dlugu-wzor

harmonogram-splaty-dlugu

przystapienie-do-dlugu-wzor-umowy

weksel-z-deklaracja-wzor-z-omowieniem

wezwanie-do-wykupu-weksla-wzor

umowa-pozyczki-wzor

umowa-sprzedazy-miedzy-firmami-formularz

II. Pisma do sądu.

wniosek-o-zabezpieczenie-roszczenia

wniosek-o-zabezpieczenie-roszczenia

pozew-z-weksla-wzor

wyjawienie-majatku-dluznika-wzor-wniosku

zakaz-dzialalnosci-gospodarczej-dla-dluznika-wzor-wniosku

jak-uzyskac-klauzule-wykonalnosci-wzor-wniosku

III. Pisma do komornika.

wzor-wniosku-o-wszczecie-egzekucji-wersja-rozbudowana

zapytanie-o-stan-sprawy-do-komornika-wzor-pisma-do-komornika

wniosek-o-doreczenie-pisma-przez-komornika-wzor

P.S. Wiemy, że z naszych wzorów korzysta również konkurencja i nie mamy nic przeciwko temu, kibicujemy bowiem każdemu, kto zajmuje się windykacją, niezależnie czy robi to na własny użytek, czy też zawodowo. Zachęcamy więc wszystkich do korzystania z wiedzy, którą bezpłatnie dzielimy się na naszej stronie internetowej.

 


Wszelkie publikacje udostępnione na stronie internetowej stanowią prezentacje subiektywnego stanowiska w zakresie odzyskiwania należności. PROGRESS nie ponosi odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o zamieszczone na stronie informacje. Żadna z informacji znajdujących się na tej stronie nie stanowi porady prawnej. Przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem pomocy w odzyskaniu należności prosimy o kontakt e-mail info@e-progress.com.pl lub tel. 518 235 285